26.05.2015

Посадовці незаконно надали в оренду майже 8 га прикордонної смуги для ведення фермерського господарства

               

Ужгородською міжрайонною прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 364 КК України за фактом зловживання владою або службовим становищем посадовими особами Ужгородської РДА, Сторожницької сільської ради та управління Держкомзему в Ужгородському районі.

Як повідомив Ужгородський міжрайонний прокурор Олександр Андришин, прокуратурою вивчено стан законності при розпорядженні землями на території району.

 

Встановлено, що посадові особи Ужгородської РДА, Сторожницької сільської ради та управління Держкомзему в Ужгородському районі, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи в інтересах третіх осіб, незаконно, всупереч вимог Земельного кодексу України та Законів України «Про використання земель оборони» і «Про державний кордон України», передали громадянам земельні ділянки із земель оборони.  А саме, частину прикордонної смуги, - уточнив прокурор. Вказані ділянки загальною площею майже 8 га, передані громадянам на умовах оренди, для ведення фермерського господарства.

 

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

кількість переглядів: 2334