21.11.2016

Мукачівець, який вже засуджувався за збут наркотиків, взявся за старе

За принципової позиції прокуратури, ухвалою Мукачівського міськрайонного суду відносно мукачівцю, підозрюваному у збуті наркотиків (ч. 2 ст. 307 КК України), обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, що 17 листопада 2016 року в місті Мукачево, правоохоронці, під час проведення оперативної закупки, затримали раніше судимого, який за 400 гривень збув громадянину два шприци в яких знаходився концентрат з макової соломи  (екстракційний опій).

Відбувалося це майже в центрі міста - на проїжджій частині вулиці Ярослава Мудрого, при цьому у 2014 році чоловік вже притягався до кримінальної відповідальності за незаконний збут наркотичних засобів, однак належних висновків для себе не зробив і надалі продовжує вчиняти протиправні діяння.

Згідно санкції статті передбаченої ч. 2 ст. 307 КК України, тобто - незаконний збут особливо небезпечних наркотичних  засобів в місцях масового перебування громадян, особливо небезпечних наркотичних  засобів, вчинений повторно – особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від шести до десяти років з конфіскацією майна.

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

кількість переглядів: 71