Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.01.2017

Прокуратурою затримано працівників поліції, які «кришували» наркопритон і збували наркотики + ФОТО

Працівниками прокуратури Закарпатської області, спільно з співробітниками відділу ВБ в області ДВБ НП України, в рамках кримінального провадження за фактом незаконного придбання, зберігання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ч.2 ст.307 КК України) затримано групу, до складу якої входили  працівники  Мукачівського відділу поліції, котрі займалися збутом наркотичних засобів та  «кришуванням» наркопритону.

Разом з тим, з метою створення видимості боротьби із наркозлочинністю, працівниками поліції фальсифікувалися факти скоєння злочинів, пов`язаних з обігом наркотиків та їх мниме розкриття. Також, вони схиляли осіб до оговорення себе у вчиненні злочинів вказаної категорії. Зазначимо, що  за попередніми даними щоденно через вказаний наркопритон проходило  десятки осіб, яким збувалися наркотики.

Довідково:

ч.2 ст 307 КК України -  незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинені за попередньою змовою групою осіб, караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

кількість переглядів: 564