14.04.2019

На Закарпатті припинено діяльність 10 нелегальних гральних закладів

        

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, співробітниками Управління  захисту економіки  в  Закарпатській області  спільно  із детективами відділу по розслідуванню особливо тяжких злочинів  СУ ГУНП в Закарпатській області 14 квітня 2019 року проведено санкціоновані обшуки, за результатами яких припинено незаконну діяльність 10 гральних закладів, що функціонували всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Обшуки проведено на території м.Ужгорода, м.Чоп, Ужгородського району, м.Виноградів, Виноградівського та Тячівського районів.

Правоохоронцями виявлено та вилучено 125 одиниць комп’ютерної техніки, 4 столи (рулетки),  грошові кошти в сумі 128 тис. грн., мобільні телефони, телевізор,  Wi-Fi роутери, модеми, касовий апарат, веб – камеру, вінчестери, світчів, флеш носії, сейф, касовий апарат та іншу документацію.

Окрім того, вилучено транспортний засіб «Volkswagen Passat» та транспортний засіб «Toyota  Cruiser», в якому виявлено та, відповідно, вилучено гранату РГД-5 із запалом до неї та рукописні документи, які були пошкоджені фігурантом справи.

Зазначені слідчі дії проведено в рамках кримінального провадження за ч.1 ст.203-2 КК України по факту надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу.

Наразі проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення свідків, очевидців та осіб причетних до організації грального бізнесу.

Вирішується питання щодо накладення арешту та скерування вилученого обладнання для проведення судової експертизи.

  

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

кількість переглядів: 1089