05.11.2019

Прокуратура встановлює обставини незаконного відчуження трьох земельних ділянок за 1,2 млн грн посадовцями Ужгородської міської ради

        

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області слідчими територіального управління ДБР у м. Львові здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, щодо зловживання владою або службовим становищем посадовими особами Ужгородської міської ради (ч.2 ст. 364 КК України).

У рамках даного провадження, сьогодні, 5 листопада 2019 року, співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Закарпатській області та слідчими територіального управління ДБР у м. Львові проведено ряд санкціонованих обшуків в Ужгородській міській раді та помешканнях ймовірних фігурантів справи.

Так, за версією слідства, один із теперішніх заступників Ужгородського міського голови, з метою незаконного збагачення, будучи депутатом та членом земельної комісії міської ради, у 2014 році оформив на третіх осіб, без їх відома, три земельні ділянки. Загальна площа земель складає 0.3 га.

У подальшому, ці земельні ділянки протиправно передано у розпорядження  дружини депутата, яка, в результаті, їх відчужила за 1,2 млн грн.

За результатами обшуків вилучено ряд документів. Триває подальше з’ясування усіх обставин події.

 

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

 

кількість переглядів: 435