Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.11.2019

На Закарпатті правоохоронці припинили роботу провайдерів, які ретранслювали піратський контент у декількох районах області

     

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області слідчими Нацполіції в області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, щодо несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж, що призвело до порушення авторського та суміжних прав (ч.2 ст.361 та ч.2 ст. 176 КК України).

 За версією слідства, приватні підприємці з Тячівщини та Іршавщини, за щомісячну плату надавали доступ до перегляду програм мовлення центральних телеканалів, у тому числі телевізійного контенту, який виготовлений у Російській Федерації.

6 листопада, процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками Управління СБУ в Закарпатській області проведено ряд обшуків в офісних приміщеннях провайдерів.

За результатами обшуків, правоохоронцями вилучено обладнання, за допомогою якого здійснювалась незаконна ретрансляція. Мова йде про ТВ-тюнери, цифрові станції, блоки живлення та інші пристрої. У зв’язку із вилученням цієї техніки, поширення піратського контенту для користувачів провайдера припинено.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі ГУНП в Закарпатській області. Прокуратура області забезпечує процесуальний контроль заходом слідства.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

кількість переглядів: 2483