03.01.2019

На Міжгірщині судитимуть директора приватного товариства, який привласнив близько 340 тис грн виділених на ремонт дороги Торунь-Лопушне

     

Міжгірським відділом Хустської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника одного з приватних товариств краю, який привласнив близько 340 тис грн виділених на ремонт дороги Торунь-Лопушне, що на Міжгірщині.

В ході досудового  розслідування встановлено, що директор товариства, за попередньою змовою з приватним підприємцем, який здійснював технічний нагляд за будівництвом автомобільної дороги Торунь-Лопушне, умисно вніс до акту приймання-передачі виконаних будівельних робіт завідомо неправдиві відомості.

Так, згідно висновку експерта об’єми виконаних будівельних робіт не відповідають обсягам та вартості робіт визначених в актах і є завищеними на близько 340 тис грн.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.4 ст.191 КК України, привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах та ч.2 ст.366 КК України - службове підроблення, що спричинили тяжкі наслідки.

Стосовно фізичної особи-підприємця досудове розслідування наразі триває.

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

кількість переглядів: 276