19.02.2020

Інформація преси про отримання митником на посту «Тиса» неправомірної вигоди, буде перевірена в рамках кримінального провадження

    

Прокуратурою Закарпатської області зареєстровані кримінальні провадження за повідомленням преси про надання працівнику митного посту «Тиса», що на Закарпатті та отримання останнім 200 Євро неправомірної вигоди.

Відповідна інформація поширена у мережі Інтернет через один із каналів медіахостингу Youtube. У відео, зокрема, невідома особа, яка  проводить приховану зйомку, надає митнику, зі слів автора, 200 Євро неправомірної вигоди за безперешкодне проходження митного контролю.

Попередня правова кваліфікація у даних провадженнях за ч.3 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди службовою особою) та ч.2 ст.369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі).

За постановою процесуального прокурора, підслідність у даному провадженні визначено за територіальним управлінням ДБР у м. Львові, куди скеровані матеріали для подальшого досудового розслідування.

 

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

 

кількість переглядів: 461