26.10.2020

Підкуп виборців на Міжгірщині: суд обрав підозрюваним запобіжні заходи

   

За погодження Закарпатської обласної прокуратури слідчим повідомлено про підозру трьом закарпатцям у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 160 КК України. Йдеться про ймовірну причетність осіб до підкупу виборців у Міжгірському районі.

Сьогодні слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду підозрюваним обрано запобіжні заходи. Одного з фігурантів взято під варту, інші перебуватимуть під цілодобовим домашнім арештом із застосуванням електронних засобів контролю.

Зважаючи на відсутність пом’якшуючих обставин, Закарпатська обласна прокуратура готує апеляційну скаргу на рішення суду щодо обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту одному з чоловіків.

Нагадаємо, зловмисників затримали ввечері 23 жовтня при передачі 17 тис. грн за реалізацію схеми підкупу виборців на території Пилипецької ОТГ.

Слідством встановлено, що вони пропонували місцевим мешканцям віддати свій голос на користь визначеного кандидата. За це обіцяли грошову винагороду в розмірі 1000 грн на одну особу.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі ГУНП в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів обласної прокуратури. Оперативний супровід забезпечують співробітники УСБУ в Закарпатській області.

 

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

кількість переглядів: 153