06.07.2022

Незаконне придбання фальсифікованих сигарет для подальшого збуту – засуджено закарпатця

   

За публічного обвинувачення Закарпатської обласної прокуратури суд визнав жителя Рахівського району винним у незаконному придбанні, зберіганні та транспортуванні з метою збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України). Він повинен буде сплатити 85 тис. грн штрафу.

Під час судового розгляду доведено, що обвинувачений придбав на території Волині 16 тис. пачок сигарет без марок акцизного податку. При цьому законодавство України передбачає обов’язкову їх наявність для тютюнових виробів, які реалізуються. У подальшому чоловік планував збувати товар місцевому населенню на Рахівщині.

У травні минулого року, саме при транспортуванні фальсифікованих сигарет до свого місця проживання, чоловіка на мікроавтобусі «Volkswagen Transporter» викрили співробітники обласних управлінь ДФС і СБУ неподалік с. Лазещина. У подальшому на транспортний засіб і тютюнові вироби було накладено арешт. Останні ж підлягають конфіскації і знищенню після набрання вироком законної сили.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

 

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

кількість переглядів: 284