14.05.2019

На Закарпатті викрито начальника одного з управлінь Закарпатської обласної адміністрації при отриманні 400 дол США неправомірної вигоди

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НП України викрито начальника одного з управлінь Закарпатської ОДА під час отримання 400 дол США неправомірної вигоди.
Вказану суму, затриманий вимагав від закарпатця за сприяння, з використанням службового становища, у вирішенні питання щодо переоформленні права власності на  транспортний засіб, який належить інваліду.
Викрили посадовця у його робочому кабінеті безпосередньо після отримання хабара. 
Вирішується питання про затримання фігуранта в порядку ст.208 КПК України та поміщення до ізолятору тимчасового тримання.
Триває проведення першочергових слідчих дій з документування протиправної діяльності посадовця обласної адміністрації, за результатами чого, останньому буде повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України -  вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
 
   

кількість переглядів: 193