Прокурор Закарпатської області

ГАВРИЛЮК ВОЛОДИМИР ОЛЕГОВИЧ

державний радник юстиції 3 класу

Народився у м. Львові у 1976 році. В органах прокуратури працює протягом вісімнадцяти років. Розпочинав свою трудову діяльність стажиста на посаді помічника прокурора Теребовлянського району Тернопільської області.

З 2001 року Володимир Олегович працює в органах прокуратури Львівської області, зокрема на посадах в апараті прокуратури області та заступника прокурора районного рівня, заступника прокурора міста Червонограда.

 З квітня до грудня 2014 року очолював прокуратуру м. Ужгорода.

 З грудня 2014 по лютий 2016 року - працював в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України на посаді начальника відділу, заступника начальника управління.

 З лютого по липень 2016 року – прокурор відділу управління процесуального керівництва підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України.

 22 липня 2016 року Володимира Гаврилюка призначено на посаду прокурора Закарпатської області.


Перший заступник прокурора Закарпатської області

ШИМОН ІВАН ПЕТРОВИЧ

 старший радник юстиції

Народився Іван Петрович у селі Данилові, що на Хустщині 21 травня 1977 року.  У 2002 році закінчив Ужгородський національний університет, а також Національну академію прокуратури України. Згодом розпочав працювати в органах прокуратури.

Працював на різних посадах в Закарпатській та Львівській областях, також тривалий час обіймав посади в Генеральній прокуратурі України.

 Остання посада Івана Шимона перед призначенням заступником прокурора області - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області.


Заступник прокурора Закарпатської області

 МАНЬКУТ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ

старший радник юстиції

 

народився у м. Львів у 1976 році.

Закінчив юридичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка.

Розпочав свою роботу в органах прокуратури України з стажиста на посаді помічника прокурора Залізничного району міста Львова у 1997 році.

Відтак працював на різних, у тому числі керівних посадах, у прокуратурі Львівщини. Очолював прокуратуру Сокальського району Львівської області.

До призначення працював начальником управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області.

Одружений, виховує двох дітей.

 

 


Заступник прокурора Закарпатської області

ВАСИЛЕНКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ

              старший радник юстиції

Наказом Генерального прокурора України від 9 серпня 2016 року призначено на посаду заступника прокурора Закарпатської області.

Народився  Олександр Василенко в м. Лісосибірськ, Красноярського краю. 

В органах прокуратури Олександр Юрійович працює з 2006 року.  За цей час обіймав різні прокурорсько-слідчі посади у прокуратурах міста Ужгорода та апараті прокуратури Закарпатської області.

До призначення на посаду заступника прокурора Закарпатської області працював на посаді начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області.


Заступник прокурора Закарпатської області - начальник управління представництва інтересів держави в суді

НОВІКОВ АНДРІЙ АРКАДІЙОВИЧ 

старший радник юстиції

Народився Андрій Новіков у лютому 1976 року у Могилів-Подільську Вінницької області. У 1999 році закінчив юридичний факультет Київського держуніверситету імені Тараса Шевченка. Пройшов практично усі щабелі прокурорської служби.

Обіймав посади заступника прокурора одного з районів м. Вінниці, працював начальником відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством Вінницької області.

Працював Андрій Аркадійович і в Генеральній прокуратурі України на посаді  прокурора відділу нагляду за  додержанням законів при провадженні  досудового слідства у кримінальних справах про злочини пов`язані з корупцією управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією  Генеральної прокуратури України.

 Остання, перед призначенням в Закарпаття посада - прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та Держприкордонслужби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.

Одружений, виховує двох дітей.