Прокурор Закарпатської області

ГАВРИЛЮК ВОЛОДИМИР ОЛЕГОВИЧ

державний радник юстиції 3 класу

Народився у м. Львові у 1976 році. В органах прокуратури працює протягом вісімнадцяти років. Розпочинав свою трудову діяльність стажиста на посаді помічника прокурора Теребовлянського району Тернопільської області.

З 2001 року Володимир Олегович працює в органах прокуратури Львівської області, зокрема на посадах в апараті прокуратури області та заступника прокурора районного рівня, заступника прокурора міста Червонограда.

 З квітня до грудня 2014 року очолював прокуратуру м. Ужгорода.

 З грудня 2014 по лютий 2016 року - працював в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України на посаді начальника відділу, заступника начальника управління.

 З лютого по липень 2016 року – прокурор відділу управління процесуального керівництва підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України.

 22 липня 2016 року Володимира Гаврилюка призначено на посаду прокурора Закарпатської області.


Перший заступник прокурора Закарпатської області

ДЕМЯНЧУК ІВАН ІВАНОВИЧ

старший радник юстиції

 Іван  Іванович народився 3 березня 1983 року у селі Лазещина, Рахівського району. У 2005 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. З вересня 2006 року розпочав працювати в органах прокуратури.

 За цей час обіймав різні посади у прокуратурах міста Ужгорода, Свалявського району, прокуратурі Закарпатської області та Генеральній прокуратурі України.

 Перед призначенням на посаду першого заступника прокурора Закарпатської області Іван Дем’янчук працював прокурором відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.


Заступник прокурора Закарпатської області

 МАНЬКУТ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ

старший радник юстиції

 

народився у м. Львів у 1976 році.

Закінчив юридичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка.

Розпочав свою роботу в органах прокуратури України з стажиста на посаді помічника прокурора Залізничного району міста Львова у 1997 році.

Відтак працював на різних, у тому числі керівних посадах, у прокуратурі Львівщини. Очолював прокуратуру Сокальського району Львівської області.

До призначення працював начальником управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області.

Одружений, виховує двох дітей.