21.09.2021 За умисний підпал в Ужгороді місцевого жителя засуджено до 3 років ув’язнення
Під час досудового розслідування встановлено, що 18 червня цього року чоловік підпалив своє помешкання. Дії особи спричинили масштабне загорання – довкола зайнялося ще чотири будинки. Унаслідок умисного підпалу їх власникам завдано матеріальну шкоду. Ужгородець свою вину у скоєному визнав. На час досудового розслідування він перебував під вартою з можливістю внесення застави. Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури |
кількість переглядів: 2061
|