Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
16.03.2023

«Загублена» гуманітарна допомога на 1,5 млн грн – Закарпатська обласна прокуратура забезпечила передачу вантажу в розпорядження Закарпатської ОВА

   

В межах розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 201-2 КК України, правоохоронці виявили, що ввезена в Україну у березні минулого року гуманітарна допомога протягом тривалого часу так і не потрапила до одержувача. Натомість товари були розвантажені на одному з приватних складів в Ужгородському районі.

Йдеться про надані міжнародними партнерами засоби гігієни для дітей і дорослих вагою майже 7,5 тонн. Їх орієнтовна вартість складає близько 1,5 млн грн. Гуманітарний вантаж мала отримати Закарпатська ОВА для подальшого розпорядження.

Зусиллями Закарпатської обласної прокуратури спільно з ГУ Нацполіції Закарпаття, Управлінням стратегічних розслідувань в Закарпатській області  ДСР НПУ гуманітарна допомога була вилучена та передана законному володільцю – Закарпатській ОВА – і вже найближчим часом буде відправлена особам, які її потребують.

 

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

кількість переглядів: 123