Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.05.2023

Крадіжки на понад пів мільйона гривень та незаконне зберігання вдома зброї та боєприпасів – мешканця Мукачівщини засудили до 6 років ув’язнення

   

За публічного обвинувачення Мукачівської окружної прокуратури жителя Чинадієва засуджено до 6 років позбавлення волі за крадіжки з проникненням, незаконне поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами, а також їх викрадення (ч.ч. 3, 4 ст. 185, ч. 1 ст. 262, ч. 1 ст. 263 КК України).

Раніше чоловік вже неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі, однак продовжив злочинну діяльність. Прокурор у суді довів, що в жовтні-грудні 2021 року обвинувачений обікрав мешканців Мукачівщини на понад пів мільйона гривень. Такі два випадки зафіксовані у с. Неліпино та с. Ракошино. Закарпатець діяв за заздалегідь розробленою схемою: через вікно проникав до будинку та виносив звідти цінні речі. Йому вдалося викрасти грошові кошти, ювелірні вироби, тепловізори та сейф, у якому, зокрема, була вогнепальна зброя та патрони.

Під час обшуку орендованої чоловіком квартири в Мукачеві правоохоронці знайшли там і гранату РГД-5 із запалом до неї, яку той придбав і зберігав без передбаченого законом дозволу. 

Загальна сума завданих збитків склала майже 554 тис. грн. Водночас суд задовольнив цивільні позови потерпілих на 654 тис. грн. Вступ вироку в законну силу очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

 

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

кількість переглядів: 767