02.05.2018

Прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк обговорив з делегацією КМЄС в Україні проблемні питання в рамках «Інституційної реформи прокуратури» (ФОТО)

  

Сьогодні, 2 травня, у прокуратурі Закарпатської області, відбулась чергова зустріч керівництва прокуратури області  з представниками делегації  консультативної місії Європейського союзу в Україні - старшим радником з питань прокуратури Троном Гундерсеном та спеціалістами з питань реформи прокуратури Володимиром Головатенком і Дмитром Богданом.

 

В ході зустрічі, яка відбулась з метою продовження подальшого співробітництва та участі у реалізації другого етапу проекту «Інституційна реформа прокуратури», прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк надав делегатам КМЄС в Україні список запитань, які запропоновані для  включення до програми круглого столу.

 

Під час спілкування з делегатами, було піднято змістовні проблемні питання, які створюють перешкоди для професійної співпраці між слідчими поліції, прокурорами, слідчими суддями та адвокатами захисту сторони та запропоновано  можливі шляхи їх вирішення.

 

Крім того, за ініціативою заступника прокурора області Андрія Новікова, для більш ефективного визначення кола проблемних питань, сторони домовились про створення робочої групи від кожного з учасників круглого столу.

 

За результатами зустрічі, сторони висловили задоволення від напрацьованих питань, адже, як озвучив Трон Гундерсен: «Опрацювання і підняття даних питань, свідчить про розуміння проблематики. Але в той же час, це і сумно, оскільки юристи змушені працювати в таких нелегких умовах».

 
 

Прес-служба прокуратури Закарпатської  області

 

кількість переглядів: 2052