31.01.2019

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишніх посадовців філії ПАТ «Закарпатгаз», які організували схему по незаконному отриманню коштів від закарпатців

         

Прокуратурою Закарпатської області погоджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно вже колишніх працівників філії ПАТ «Закарпатгаз»  та працівника одного з дочірніх підприємств, який на момент здійснення злочину займав посаду інженера даного підприємства.

 У ході слідства встановлено, що екс-працівник філії ПАТ «Закарпатгаз» організував злочинну схему по розкраданню коштів даного  підприємства.

Так, підозрювані отримували кошти від споживачів газу, проте до каси підприємства їх не віддавали. За результатами, наданих ними підроблених актів на пуск газу, до відповідного програмного забезпечення вносились недостовірні дані. Встановлено, що таким чином, кошти вони отримали від близько 150 осіб.

Незаконну діяльність організованої групи викрито завдяки спільним діям співробітників управління захисту економіки в Закарпатській області та слідчих ГУНП в області за процесуального керівництва регіональної прокуратури.

Дії трьох учасників організованої злочинної групи кваліфіковані за ч.5 ст.191 КК України (заволодіння майном, шляхом зловживання своїм службовим становищем) та ч.3 ст.28, ч.2 ст.366 КК України (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), вчиненні організованою групою.

На разі, одного з учасників злочинного угруповання оголошено в розшук, стосовно двох інших  - прокуратурою скеровано обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


 

кількість переглядів: 953