25.11.2020 У курортному селі Пилипець прокуратура повернула громаді землі вартістю понад 1 млн грн
![]() За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Петра Бобинича, позовні заяви пред’явлені після розгляду судом обвинувального акту у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 364 КК України. Йдеться про службове підроблення та зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Слідством встановлено, що колишній сільський голова Пилипця підписав і завірив рішення сесії сільради про надання у власність двох земельних ділянок, на які в подальшому оформлені правовстановлюючі документи. Однак з’ясовано, що таке питання на розгляд депутатів навіть не виносилося.
За принципової позиції Хустської місцевої прокуратури землі, ринкова вартість яких – понад 1 млн грн, повернуто у власність громади. Очікується набрання рішеннями законної сили.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
|
кількість переглядів: 1045
|