10.01.2022

Незаконні рубки дерев зі збитками у понад 3,6 млн грн – на Закарпатті підозрюють трьох працівників лісгоспів

   

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури трьом працівникам лісгоспів повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Йдеться про лісничого та майстра лісу держпідприємства «Свалявське ЛГ» та майстра лісу «Хустського ЛДГ».

За даними слідства, службовці протягом 2020-2021 років допустили незаконні порубки дерев на ввірених їм ділянках лісництв на загальну суму понад 3,6 млн грн. Лісопорушникам вдалося зрубати понад три сотні дерев буку та грабу й вивезти за межі території лісництв. При цьому працівники лісоохорони приховали факти незаконних порубок та не вжили жодних заходів для їх припинення і виявлення причетних осіб.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснює п’ятий слідчий відділ ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури  

кількість переглядів: 557