Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.10.2022

На Закарпатті товариство змушене буде відшкодувати 1,5 млн грн податкової заборгованості – суд задовольнив позов обласної прокуратури

   

Рішенням Закарпатського окружного адміністративного суду задоволено позов Закарпатської обласної прокуратури про стягнення до держбюджету 1,5 млн грн заборгованості з товариства, що займається торгівлею транспортними засобами.

Як встановив прокурор, при ввезені в Україну транспортних засобів (вантажних, напівпричепів та тягачів до них, тракторів тощо) у минулих роках підприємство скористалося заниженою ставкою оподаткування. Та згодом митний орган встановив, що до цих товарів не могли бути застосовані умови пільгового оподаткування. У зв’язку з цим було здійснено донарахування податкових зобов’язань, а на товариство наклали штрафні санкції. 

Як наслідок, у товариства виникла заборгованість перед бюджетом в сумі 1,5 млн грн, яку у добровільному порядку воно не сплатило.  Це слугувало підставою для звернення прокуратури до суду в інтересах держави в особі Державної податкової служби України та Закарпатської митниці.

 

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1026