11.05.2023 Перед судом постануть двоє закарпатців, які намагалися незаконно переправити до Угорщини дев’ятьох «ухилянтів»
Слідством встановлено, що закарпатці – мешканці смт. Вилок і Мукачева – організували незаконне переправлення до Угорщини чоловіків призовного віку. Перетин кордону мав відбутися поза межами офіційних пунктів пропуску з території прикордонних населених пунктів Берегівського району. Фігуранти на мікроавтобусі «Mercedes-Benz» перевозили «клієнтів» та надавали вказівки щодо подальшого маршруту. Переправників разом із дев’ятьма «ухилянтами» викрили в січні. Вартувала така послуга 1200 доларів США з людини, тож за групу охочих уникнути мобілізації ділки планували одержати оплату у розмірі 10 800 доларів США. В обвинувачених вилучили попередньо отримані грошові кошти – 3 тисячі доларів США, 50 тисяч гривень і 50 євро, на які судом накладено арешт. Досудове розслідування здійснювали слідчі відділення поліції № 1 Берегівського райвідділу поліції із залученням оперативників Мукачівського прикордонного загону та співробітників Закарпатського управління ДВБ Нацполіції України. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури |
кількість переглядів: 1041
|